Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy nissan primeram...

Launda kérdése:

Van egy nissan primeram heggesztes elott kibeleztuk az autot ulest mindent kesz lett az auto osszepakoltuk helyere dugtunk minden csatlakozot de villog az airbag lampa mitol lehet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy érintkezési hiba vagy kikell szervizben töröltetni.
2019. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba vagy elszakítottátok a légzsák átvezetőjét.Hibás légzsákot nem lehet törölni!
2019. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Ha nem vettétek le az akksisarut mielőtt széthúztátok valamelyik légzsákcsatit, akkor az lehet a baj. Töröl(tet)ni kell a hibát.
2019. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinu en hibaztam mert nem lett lehuzva a saru és ugy lett szétszedve az autobelseje
2019. szept. 24. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Hegesztéskor,ha nem vettétek le az aksisarut akkor mákod van,hogy nem szállt el a motorvezérlő.

Mégegyszer,ha a légzsákban hiba keletkezett akkor azt nem lehet törölni,mert biztonsági felszerelés!

2019. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor heggesztették le lett huzva a saru elotte nem huztam le én ahogy szét huzogtam a csatlakozokat kiszereltem az uléseket szőnyeget stb csontra
2019. szept. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!