Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen csapatós autót vegyek...

Milyen csapatós autót vegyek télire?

Figyelt kérdés

Közeleg a tél, talán lesz hó is, nekem meg kéne valami jó verda csapatni... A keret 300.000Ft + költségek. Mit ajánlatok? Ladák ára megy fel mint a huzat, értelmes BMW sincs nagyon ennyiért, de Merci se nagyon.

Eddig egy 2.3 benzin kompresszoros Mercit találtam 200ért, kuplung hibásan, egy 2101es Ladát szintén 200ért, meg 16i e36ok vannak a láthatáron.



2019. szept. 24. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Normális téli gumira is telni fog??

Inkább szánkót vegyél

2019. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Pedig igaza van az egyesnek. Majd ha kitöröd a nyakad vagy épp másét,akkor is legyen ekkora szád. "Csapatós verda stb"-te sem vagy egy kultúrember,ha ennyi a színvonalad.
2019. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
én azért értem a csapatós verda fogalmát. Feltételezem, hogy a kérdezőnek van esze és a megfelelő helyen és körülmények közt akarja majd "csapatni". Lada kilőve, megbízhatatlan vacak az összes, amit ennyiért kapsz, erőtlen semmit nem érő darab. Ha szerencséd van, kapsz 2.0 Sierrát. BMW-ből talán compactot kapsz lepusztultabbat, de azért hóban játszani még jó lehet.
2019. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak lehetőleg az erdő közepén csapass ahol senki sem veszi észre, mert ha közúton teszed és árokba borulsz a mentést az adófizetők pénzéből finanszírozzák...
2019. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van a város szélén egy régi laktanya, illetve két falu közötti teljesen használatlan szerpentines út. + nem egyedül mennék, hanem haverokkal, lenne autómentő a papír nélküli kocsik miatt stb.. Tanácsot kértem, nem okoskodást. Köszönöm az eddigi tényleg érdemi kommenteket.
2019. szept. 24. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Papír nélküli kocsik, no comment, tudom tudom mellé ezek az utak magánterületek is stb stb.
2019. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Az autó drága hobbi, ha nincs keret ne erőltesd.


Vagy konzultálj a másik okossal:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2019. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Morzsi007 ***** válasza:
15%
Télen csapatni hóban, jégen nem kell csak pár lóerő meg tapasztalat. Ezen már csak a hátsókerék hajtás tud még dobni. A Lada egyszerű, a többi nem. Nem kell 2.0-ás motorral szerelt böszme autó, ami alig fér el az úton.
2019. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
316i e36 dobja magát már esőben is, viszont az m43 as motorkód, mert azért van különbség. Megfelel a célra neked.
2019. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Morzsi007 ***** válasza:
#7 👍
2019. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!