Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó tárolás a szabad ég alatt?

Autó tárolás a szabad ég alatt?

Figyelt kérdés

Eddig garázsban tartottam az autómat azonban most kénytelen vagyok az utcán hagyni.


Legjobban a téli reggeleken való indulásra gondolok.Kinek mi vált be a legjobban? Én arra gondoltam, hogy veszek rá takaró ponyvát és akkor reggelre nem fagy le az autó. Esetleg valakinek van használható ötlete?


2019. szept. 26. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem két autóm van, de a garázs csak egy állásos. Így egynek kint kell állnia. A garázs mellé a falhoz ácsoltam egy fa tetőt. Így ugyan úgy hidegben áll, de legalább nem fagy le, nem kell kaparászni, nem lepi a hó, nem veri az eső, nyáron nem tűzi a nap. Szóval a semminél mindenképp jobb.

Ha nincs udvar, utcán vagy kénytelen állni, akkor nyilván ez a megoldás nem játszik.

2019. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a ponyva letakarást nem csinálnám. Esetleg a szélvédőre valamit tennék csak, és lenne spré ami jó rá.

Ahányszor ráhúzod meg lecibálod róla, annyiszor csikarja , karcolja össze a lakkot.

A kevés havat könnyen lelehet tisztítani és nem is árt neki, ha pedig ónos eső esik rá és oda fagy , akkor meg el se indulj.

2019. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ponyvával sem lesz jobb. Kínlódhatsz a jeges ponyvával. áztatod a kocsit amikor begyűröd a csomagtartóba stb.

Szerintem a legjobb megoldás a jégoldó spray. Elindítod a kocsit, körbefújod és kész.

2019. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!