Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs Skoda Fábiát...

Első generációs Skoda Fábiát vagy Suzuki Ignist érdemesebb inkább választani?

Figyelt kérdés

Fábiából a sima ötajtós ferdehátú Hatchback az ami tetszik. Az Ignis meg csak egy féle karosszériváltozatban készült és 1,3-as benzinessel választanám.

A Skoda Fábiát azt nem tudom, hogy milyen motorrola lenne érdemes választani?

Szerintetek melyiket a két tipus közül? Jellemzően max 1-2-3 néha max 4 személyt szállítana a soförrel eggyütt.


2019. szept. 27. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Az ignis a jobb választás.
2019. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

A Fabia ősrégi 1.4-es 68LE-s motorja elpusztíthatatlan, cserébe 162 a vége, kb. 14sec. a gyorsulása, 7-9 a fogyasztása, de lehet jobb is. 4 embernek még okés, bár az ülése hosszabb távon nem kényelmes, szedánban jobban pakolható. Külsőre szebb.

Az Ignis nagy előnye a nagyobb hasmagasság, viszonylag kényelmes, és kulturált járás, alacsony fogyasztás.

Összesítve: Ignis a nyerőbb.

2019. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vezettem már több 2004-es skoda fabiat és nekem nagyon nem jött be. A féket átlagnál jobban kell nyomni hogy legyen hatása meg nekem önmagában az egész olyan fura. Nekem nem volt kényelmes vezetni. Apámnak is ilyen van és rengeteg baj volt vele. Meg szerintem csúnya is de ez már ízlés kérdése :D
2019. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!