Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autónál parkolásnál...

Benzines autónál parkolásnál egyesbe kell rakni, vagy maradhat kettesbe?

Figyelt kérdés

Hogy a jobb? Csak indulásnál kell egyest használni?

Hogyha egyest használok parkolásnál az sem probléma? Csak akkor nem tesz jót az autónak, ha túl gyorsan megyek /nagy a fordulat szám, nem?


2019. szept. 27. 18:31
 1/4 belapus ***** válasza:
Ha szükségesnek érzem, kettesből visszaváltok egyesbe.Nyilván olyankor nem gyorsan, hanem lassan haladok.
2019. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyest nem csak akkor kell használni, hanem amikor úgy kivánja a sebesség, a motor ereje is.

De most azt se tudjuk te mit nevezel parkolásnak.

Azt amikor leállsz és leállítod a motort ???

2019. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szükséges visszarakhatod egyesbe.

Tök egyszerű: mindig abba a fokozatba rakd, hogy ne kelljen a kuplungot égetni, ne fulladjon, de ne is üvöltsön a motor.

2019. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyire kell manőverezni,lelassítani.Az én autóm 10 alatt kicsivel már remeg kettesben,félek hogy lefullad,szóval én inkább egyesben szoktam parkolni,elsőbbségadás táblánál menni.

De erre nincs aranyszabály,a helyzet és autó válogatja.Ahogy az előzők mondták,úgy kell sebességet válsztani hogy ne remegjen az autó mint a nyárfalevél,ne fulladozon és lehetőleg ne is ordítson.

2019. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!