Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az M0-ás autóúton a felújítás...

Az M0-ás autóúton a felújítás alatt lévő szakaszokon át vannak állítva a fix traffipaxok 90km-ról, a most megengedett max.60km/h-ra? Valaki kapott már büntit mostanában ezen a szakaszon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 19:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Én még nem. Pedig sose sikerül 60-al menni.
2019. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte szó szerint ugyan ezt a kérdést tettem fel néhány hónapja. Csodálom, hogy a kiíráskor nem láttad...

Próbálom betartani legalább az óra szerinte 70-75-öt, de mindenki tol le az útról. Simán húznak el mellettem 110-120-szal. Volt már rá példa, hogy egy kamion is megelőzött.

Szóval nem hisze, különben évek óta tömeges büntetéskiosztás lenne.

2019. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam itt ilyen kérdéssel, azért is tettem fel.

Engem is toltak a kamionok a külső sávban a Halásztelki kijárat után van egy viszonylag éles kanyar, ahol van egy fix traffipax. Ott mentem gyorsabban a megengedettnél.

2019. szept. 28. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az én kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__99..

Én a Duna-híd után a budai oldalon a kanyarban ahol van egy fix traffipax, mentem gyorsan. Vagyis csak annyira gyorsan, hogy ne hőmérőzze mögöttem a kamion a kipufogómat.

2019. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyomtam neked még egy like-ot!
2019. szept. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!