Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50-es motor után mennyire...

Egy 50-es motor után mennyire rossz ötlet egy 600-as?

Figyelt kérdés
Négy éve használok egy tzr 50-es motort. Jövőre szeretnék egy új motort és azt láttam hogy a 600-asok semmivel se drágábbak sőt..mint egy 250-es pl. Szóval egy honda cb 600f-ről ezek tudatában mi a véleményetek következő motornak?
2019. szept. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire nem rossz ötlet kihagyni a fölösleges lépcsőket. Én Simson után ültem át 750-es Kawasakira (110LE). Nyilván nem a végsebességet kell kipróbálni először. A hülyegyerekek 125-össel is fának rohannak, az okosak meg bármekkora motorral tudnak felelősen közlekedni vagy 40-el menni pl zebra előtt. Ez mentalitás kérdése, nem a köbcentiké.
2019. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ha úgyérzed nem gurulna el vele a gyógyszer akkor mehet.

de óvatosan kell mert nagyon mennek azok is,és konnyen el lehet kottázni egy kanyart ha figyelsz a tempódra.

kezdőként a fékek,helyes testartás stb megtanulása nagyon fontos.

gázt húzni könnyű,szerpentinezni már nem annyira.

2019. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vegyél ezres gixxert minek aprozni
2019. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsóbak adok igazat. Egy cbr 1000es lett a döntés.
2019. okt. 14. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!