Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » DAF 7,5 tonnás,9 éves, tükör...

Doki1968 kérdése:

DAF 7,5 tonnás,9 éves, tükör tartó vasat hogy tudom beljebb állítani?

Figyelt kérdés
Nem merem erőltetni, félek eltöröm, de nagyon kilóg, túl széles, beljebb tudom állítani? Vagy a tükröket megfordítani? Most a szélesebb felük van kívül, elég lenne ha fordítva a keskenyebbek lennének kívül...

2019. szept. 29. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Képed van esetleg?

Elképzelésem van róla milyen lehet, de nem mondanák butaságot.

A tükörlap rögzítése nem a szimmetriatengelyében van, akkor (ha nem elektromos/fűthető) akkor elvileg simán fejtetőre tudod állítani és beljebb lesz. Ha elektromos akkor ugye kérdés, hogy a kábel odaér-e, valamint ellentétes irányba fog mozogni.

Mondjuk több hátránya van, mint előnye ennek a műveletnek.

Milyen helyeken jársz, hogy ez gond?

2019. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vedd le a a tükröt és tedd fel forditva.

A hátuljáról a műanyag burkolatot pattintsd le és utána hozzá férsz a csavarokhoz.

2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fűthető tükrök, de nem állíthatóak elektromosan. Csinálok pár képet közelről, de hova tegyem fel?
2019. szept. 30. 05:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapest belvárosától kezdve az egész országban járok.
2019. szept. 30. 05:12
 5/12 A kérdező kommentje:
2019. szept. 30. 05:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez nem az a kocsi, de ilyenek a tükrök, ezt a képet találtam hirtelen. Nem a jobb alsó tükör lóg ki, olyanom nincs, hanem az egész szár(ak).
2019. szept. 30. 05:23
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát bocs a kifejezésért, de akkor meg kell tanulni vezetni inkább.

Két dolgot tudsz tenni, vagy a tartót elfordítod jobban előre/hátra és a tükörlap állításával korrigálod, hogy láss is valamit, vagy leveszed a tartót és kivágsz belőle egy darabot, majd a rögzítési pontokat visszahegeszted.

De továbbra is, szerintem ezzel több kárt csinálsz. Kevésbé fogsz kilátni, hiányozni fog az a pár cm is.

2019. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehet a szárán is állítani, keresd meg csavarokat, rögzítést és biztos megtudod oldani.
2019. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tanítsd meg Mester vezetni, hogy menjek el a belvárosban egy szűk kis utcában, ahol mind a két oldalon parkolnak kisebb-nagyobb autók és belógnak a fák az útra? Nem beszélve mindenféle táblákról, oszlopokról és műtárgyakról?
2019. okt. 2. 05:59
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Tudtam, hogy sértődés lesz belőle...

Tanítanék én szívesen, de én is a saját tapasztataimat gyűjtöttem és gyűjtöm ilyen téren.

2019. okt. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!