Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom s51 et szeretnem...

Simsonom s51 et szeretnem tuningolni 60/4esre ugy hogy menjen ilyen 80-90et miket kell hozza atalakitani, venni?

Figyelt kérdés

Gondolom nagyobb karbi mondjuk 17,5 os vagy 90es nagyobb/kisebb lanc rendes kipu(van gagyirezom eleg jol megy vele

Vagy megeri inkabb 70/4esre?



2019. okt. 1. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy 19es karbi* 90helyettxD
2019. okt. 1. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a kérdés megfogalmazódott benned, akkor hagyd a fenébe.
2019. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinlódás az csak, egy simson sose fog menni 90-et.

Vegyél egy 125-öst és minden megoldva.

2019. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Sosem ertettem hogy egy hugyos simsonba minek kell beleölni egy valag pénzt,hogy aztán legyen egy üzemórás csak üveghangon használható vackod ami 7litert fogyaszt.......venni kell egy erősebbet azt jó napot!
2019. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kerdeztem xD
2019. okt. 2. 10:06
 6/6 D. Brasco ***** válasza:

Latod ez ketsegtelen,csak azt nem tudom mi az az info amit nem talaltal meg itt az oldalon az ötezer másik ilyen megválaszolt,hogyan reszeljem szénné a simsonom,hogy 20felömlős legyen meg 130-at menjen végre....másodikban.....

Mert hogy kismillioszor le lett mar irva.........csak vissza kellene olvasni

2019. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!