Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több, mint 30 éves autót napi...

Több, mint 30 éves autót napi használatra?

Figyelt kérdés
Papámnak van egy igen öregecske, 1984-es Ford Orionja, 1.6-os. Egész szépen megmaradt állagát tekintve, motorikusan is jó, kicsit talán az olajat csipegeti. Én megkapnám ezt az autót, de kicsit tartok tőle, hogy sok gond lesz vele. Nem nagy távokra, napi pár km-t lenne használva.
2019. okt. 1. 22:24
 1/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Simán jó lesz
2019. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használd, és majd kiderül mennyi gond lesz vele.

Az mondjuk alap, hogy a szükséges dolgokat cserélni kell(ene)

2019. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán jó. Vigyázz rá. Én 84es skodával egész jól elvoltam, viszont külföldre ilyen 1000kmeket már nem volt szerencsés.


A Fordok amúgy milliós autók, azaz tovább szokták bírni mint a km-óra méri.

2019. okt. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Rövid ideig jó lehet, ha nem áll évek óta. De nem terveznék hosszú távra.

Átmeneti megoldásnak 1-2 hónapra, amíg megtalálod a megfelelő ingázós autót ok, tovább nem

2019. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkapod csak úgy akkor már használjad is és majd látod hogy milyen , mennyire bírja vagy kell e rá költeni.
2019. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
A kerdes az hogy eddig mennyire volt hasznalva....mert ha semennyire es te mosg elkezded napi szinten nyúzni igen hamar elő fog jönni minden baja
2019. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!