Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsi megbízható...

Milyen kocsi megbízható olcsón fenttartható napi 100 km ingázásra?

Figyelt kérdés

Munka-Otthon-Hobbi közötti összesen 100 km ingazásra milyen használt autót ajánlanátok? Inkább benzinesbe gondolkodok

Kis autó bőven elég kombi kizárva.(6-7 literes max városi fogyasztás) amit nem kell sokat szerelni ha kell akkor olcsó.

Max:3.5 millio ig.

Amit néztem:

Opel Corsa 1.4 2010

Mercedes benz a180 2013

vw golf 6 1.2tsi 2011

vw polo 1.2 tsi 2015


2019. okt. 3. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen golf 6 vagy a polo. A te döntésed, hogy ennyi pénzért jó lesz egy 8 éves közép kategóriás autó vagy egy 4 éves alsó-közép.
2019. okt. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Erre a legjobb egy új Dacia. Nem szabad ilyen lefingott, megunt vackokkal foglalkozni, mert nyilván azért adják el amiért . Egy 6-8 éves már kezd megbomlani , hol ez kell rá hol meg az, csak kinlódni lehet vele.
2019. okt. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Mindennel kapcsolatban az olcsóság a jelszó majd A merci meg 6-os golf a felsorolosban raadasul az 1.2tfsi-vel.......tenyleg szinte garantalt a filléresség illetve a megbizhatosag.....
2019. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet, ha napi 100km-t kéne mennem és csak szinte munka-otthon ingázásra kell, akkor vennék egy új dízel Sandero-t.
2019. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre találták ki a dízelt...

Én 1.6 TDI Golf-ot vennék, vagy Polo-t ha az is elég, a helyedben.

Saját helyemben meg vettem egy 2.0 TDI Scirocco-t, hasonló használatra

2019. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A többiekkel együtt én sem értelek téged!


Napi 100 km megtételére a dízel való és nem a benzines!


Illetve most milyen kocsi kell? Olyan ami tetszik és szereted? Vagy olyan ami csak egy egyszerű közlekedőedény?


Tehát érted... racionálisan vagy a szíved szerint akarsz kocsit venni?


Ha racionálisan akkor: vegyél egy 1.6-os dízelt! Van ilyen az Opelnek, Kiának, Hyundai-nak és toyotának is!

2019. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!