Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kihagy a gyújtás. Hol kezdjem...

Pityesz_007 kérdése:

Kihagy a gyújtás. Hol kezdjem a hóba feltárását?

Figyelt kérdés
Van egy 1.8as benzines szívó motoros 1997es Fiat barchettám. A motor alaphelyzetben szépen jár, jól húz problémamentes jó úton. Azonban ha nagy döccenőben megyek, akkor egy ütemre kihagy egy henger. Gyertya volt cserélve. Nem gyakori hiba, de kicsit zavaró. Mit gondoltok mi lehet a probléma? Köszönettel 32/F
2019. okt. 3. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyertyakábelek, ha vannak, ha ennek cseréje után is csinálja, az gond.

Kábelköteg, injektorok vezetékei, csatlakozók...

Kontakt spray csodát szokott tenni csatlakozásoknál, sokszor ez a gond.

2019. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A döccenő miatt én is valami kontakt hibára gyanakodnék. Érdemes valóban végignézni a gyújtás rendszert, utána biztosan okosabbak leszünk.

Kimaradó gyújtás miatt hibakódot is kell adnia.

2019. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végignézem, hátha valami bagatel hiba. Hibakódot csak egy pillanatra dob fel, majd ez elalszik. Elég egyszerű az agya, és sajnos nem tárolja a hibakódot. Még obd1es csati felülettel van szerelve. Járó motornál rángattam,ütögettem, feszegettem kicsit a kábeleket, de úgy nem tudom reprodukálni a hibát sajnos :( köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 3. 22:04
 4/4 A kérdező kommentje:
A kontakt spray jó ötlet! Kipróbálom :)
2019. okt. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!