Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnatok segiteni mi lehet a...

Ladislaus433 kérdése:

Tudnatok segiteni mi lehet a motorom baja? [gs 500e]

Figyelt kérdés
van egy motorom ami a szerelom szerint elkopott, alacsony a kompresszio. ezt hogy lehetne megjavitani? szerelo szerint gtk, viszont nem akarom elhinni. csak van vmi mod, hogy megjavuljon?
2019. okt. 9. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicseréled/kicserélteted azokat az alkatrészeket amelyek elkoptak.


Esetleg próbálkozhatsz rontás levétellel, ősi sámán rítusokkal, de szerintem az első opciót kellene követni.


Tényleg nem bántásból, de mi játszódott le a fejedben amikor ezt a kérdést ide kiírtad? Valami olyan választ vártál, hogy húzd meg a dekni alatt lévő csavart 27nm-rel és minden frankó lesz?

2019. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivel nem vagyok szerelo, ezert csak tajeokozodni szeretnek megis mit kell(ene) cserelni. pl. komplett blokkontveny/hengerfej,, vagy eleg a dugattyu? letezik-e tulmeretes dugo, fel kell-e furni nagyobb ccm-re. kb mi a modja, hogyha a kompresszio alacsony es a gyari erteket szeretnem ujra??
2019. okt. 9. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted itt ezt látatlanba megmondja neked? Ha azt mondom neked, hogy komplett főntengelyt, dugattyút és hengert cserélj / fúrass akkor szaladsz egyből végrehatjani? Elhiszed nekem látatlanba?


Bocs, de ezt ilyen módon ahogy elvárod nem lehet megválaszolni. Mondok neked egy konkrét példát, ami talán a te esetedre is igaz lehet: emberünknek volt egy 1200es Banditja. Tökéletesen szervizelve, igaz már 63e Km volt benne ( ami nem olyan sok egy karbantartott motornál. Egy nap fura zajokat hallott a motorból, elvitte szerelőhöz. Első körben az derült ki , hogy ez főtengely. Szétszedve a blokkot kiderült, hogy sok minden más is kuka. A gondos szervizek ellenére az derült ki a pesti araszolgatást a blokk nem kultiválta. Javítás kb 300e be került, a bontó adott az egészért 350et, a motor értéke kb 600e Ft körül volt. Szóval nem sok értelme volt javíttatni, bontó lett belőle és vett egy másik motort a kolléga.


Szóval ha gondolod vidd el másik szerelőhöz és kérd ki annak a véleményét + a javítási költségekre is kérdezz rá.

2019. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyit futott ez a gépsárkány?
2019. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
80 ezer km van benne elvileg bar mivel tavaly vettem 77-el fogalmam sincs mennyire igaz/hamis
2019. okt. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!