Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1. 0-ás alapfelszereltségű...

Egy 1. 0-ás alapfelszereltségű Opel Corsa C-nek mennyi a reális ára?

Figyelt kérdés
Használtautón nézegettem, és elég nagy a szórás.. Kb 350 ezertől 800 ezerig van minden. Egy teljesen alapfelszereltségű 1.0-ás motorral szerelt C corsa reális lehet 4-500 ezerért? Rohangálós autónak kéne.

2019. okt. 12. 09:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Például: [link]



Ránézésre teljesen jó állapot, 180E km, viszont nem tudom, hogy ennyi reális ár-e vagy túl olcsó-e.

2019. okt. 12. 09:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Megnézted, hogy 350-800.000 ársávban mozog, a közepét ha belövöd azzal jól járhatsz. Alaposan meg kell nézni.

Ez az autó még 1.2-es motorral is pusztulat lomha, az 1.0-t rohangálósnak nevezni jóindulatú túlzás. Arra elég, hogy anyu elvigye a gyereket oviba a forgalomban csordogálva, szigorúan külső sávban, de kb ennyi.

2019. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és klíma nélküli autót venni?!
2019. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lomha, van a családban egy. Bár egyébként én pályán simán hoztam azzal is a 130-at. Viszont nem is kéne másra, első saját autó lenne, leginkább munkába járásra, mert tömegközzel megközelíthetetlen, kb napi 20km max, illetve néha ide oda menni. Ezt értettem rohangálós alatt, nem a sebességre asszociáltam :D A klíma pont ezért szintén nem fontos, kb 10km lenne a munkahely, arra tök fölösleges a klíma.
2019. okt. 12. 09:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az árat illetően én is így gondolkodtam, csak ugye sokat számít a felszereltség is,így a 400 ezres feltételezem nem feltétlen rosszabb csak teljesen fapad. De nem vagyok benne biztos, ezért kérdeztem, hogy aki jártasabb a használtautó piacon mit gondol.
2019. okt. 12. 09:47
 6/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Kb középről válassz, ha erről arról le Tudsz mondanizakkor lejjebb
2019. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A klíma felesleges?


Akkor nem egy nyelvet beszélünk...

Én is mentem nem egyszer 130-at 1.2-es Corsa C-vel. Fel lehet vele gyorsulni egy jó idő alatt odáig persze. Más kérdés, hogy mennyire nem szereti

2019. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 350 ezertől 800 ezerig.
2019. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!