Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges CPI SM/SX-be Derbi...

Lehetséges CPI SM/SX-be Derbi senda/Aprilia rx vagy más blokkot rakni? (AM6)

Figyelt kérdés
Az oka hogy szeretném a motorblokkot cserélni, hogy gyenge ez a blokk, gyenge végsebesség, és nem nagyon bízok meg benne leginkább külön olajzás terén sem. Meg lehet oldani benne egy blokkcserét?

2019. okt. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyesmi kérdés volt már. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb eladni a gyenge motorodat, és az árán venni egy erősebbet.
2019. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még olcsóbb erősebbé tenni a mostani blokkod. 70 vagy 90 es hengerszett.15.000ft Plusz nagyobb karbi. 21-es. Hasznaltan 10.000ft kb. Nekem is ez volt a baj mikor megvettem . gyenge vokt. Igaz 105 kiló vagyok. Kapott 90-es hengerszettet 1 gyűrűset. 21 karbit. Teljessen más élményt nyújt. Két nyarat kimotoroztam vele és szeretem kinozni. Igaz még 1 hűtőradiátort felkellett szerelnem mert a gyári nem birta hűtteni egy idő után az erdőben való kinzásokat...
2019. nov. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amúgy igen. Lehet másik blokkot átteni. Mindent átlehet. Csak valamihez alakitás kell lehet.
2019. nov. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!