Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az önindító végleg megadta...

Ha az önindító végleg megadta magát és nem állítóm le a motort, míg nem lesz kicserélve járhat csak simán alapjáraton, vagy időnkét növelni kell neki a fordulatot?

Figyelt kérdés
Már csak azért, , hogy nehogy lefulladjon. Vagy nem fullad le, ha sokáig jár alapjáraton?
2019. okt. 17. 20:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tologatni nem tudom, és nem is akarom. Azt az 50 litert meg letüsszentem. A kérdésem az volt, hogy simán alapjáraton is elvan, vagy meg kell növelni a fordulatot, hogy esélye se legyen lefulladni.
2019. okt. 17. 22:26
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam már az előbb, nem hetekről van szó! 4 nap van hétfőig."


Mondtad... csak épp amíg választ írok, nem látom az új kommenteket. Miután pedig elküldtem, sem szerkeszteni, sem törölni nem tudok.

Tudom, ez az én hibám, mert mielőtt rányomtam volna az elküldés gombra, egy új ablakban megnyithattam volna a kérdést és folyamatosan frissítgetve figyelemmel kellett volna kísérnem az azokban a percekben érkező új hozzászólásokat is.

Elnézést, hogy ezt nem tettem meg!

2019. okt. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb lenne a szerelőnél leparkolni vele, amíg megjön az önindító
2019. okt. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Morzsi007 ***** válasza:
46%
Ehhez a dologhoz, hogy sikerüljön, úgy kell levenni az önindítót, hogy jár a motor. Te maga veszed ke vagy talátál egy ilyen profi szakit, akit leveszi neked, míg jár a motor, csak vigyázzon nehogy a ruháját elkapja a hosszbordásszíj mert baj lesz. Vedd fel videóra az akciót, sikeres lesz az biztos.
2019. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Morzsi007 ***** válasza:
Amúgy milyen kocsiról van szó?
2019. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

egy lehetöség, hogy dombon állsz meg. Én fiatal koromban csináltam pár napig gyengélkedö akksi miatt, amíg be nem tudtam szerezni az újat.


Egyébként magyarországon nincs ez az eu szabályzás, hogy a környezetvédelem miatt le kell állítani? Németeknél már azért helyszini föbelövés járna, ha az ember percekig melegítgeti télen indulás elött.

2019. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilynekor sajnálom hogy nem vagyunk Ausztria vagy Svájc. Ott a kocsi motorjának indokolatlan járatását büntetik. Beleértve a téli melegítést is (10 percig sem ).

Ha a szomszédod lennék, és az orrom alá füstölne a szarod, megoldanám, hidd el. A tűzoltó ébresztene éjjel, és a tűzvizsgáló is azt állapítaná meg, hogy a hosszú helyben járatástól túlmelegedett.

2019. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Ezt bírom a magyarokban. A szabálysértés feljogosít ugye a büncselekményre...

Nyugi, szerintem észre sem vennéd a "szarát", mert ki sem kelnél a fotelodból.:)

2019. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségem rongálása az ablakom alatt ketyegő szarával nem szabálysértés, hanem bűncselekmény.

De igazad van, lehet hogy megelégednék egy doboz purhabbal a kipufogóba.

2019. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdések és válaszok miatt szeretem olvasni a gyakorit! :D


Kérdező, te nem vagy normális az biztos!

2019. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!