Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó hirdetésekben a "jön...

Az autó hirdetésekben a "jön megy" kifejezés az mit jelent? Éppen nem esik szét?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább úgy értelmezném, hogy különösebb gond nélkül használható, magyarul nem problémás.
2019. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Jónéhány hangzatos szóvirágot használnak a hirdetésekben, amelyeket fölösleges fejtegetni, hogy mit is akar jelenteni, sokszor még a hirdető sem tudja, csak látta más hirdetésekben, illetve sokszor a hirdetett állapot nagyon messze van a valóságtól.

Jéghideg klíma, koppanásmentes futómű, jön-megy teszi a dolgát, csak bele kell ülni, és menni - és a többi minőségre utaló "feldicsérés" semmit nem jelent, bármit írhatnak...

Igen, akár azt is jelenti, hogy éppen csak szét nem esik.


Nem tudom, mások hogy vannak vele, de az ilyen szóvirágos hirdetések nekem inkább ellenszenvesek, lehet meg se nézem a részleteket.

2019. okt. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"az ilyen szóvirágos hirdetések nekem inkább ellenszenvesek, lehet meg se nézem a részleteket."


Hát ezzel én is pont így vagyok (csak kíváncsiságból kérdezem), mivel nem akarok kisebbségi autódílereket támogatni, akik semmit sem tudnak a kocsiról, vagy ha tudnak se mondanák el....


Ennél már az is szimpatikusabb hirdetés, ha semmit sem írnak. Azt még lehet, hogy csak egy tök rutintalan idősebb eladó hirdette...

2019. okt. 18. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Fel kell hívni, ha cigány az eladó, akkor el is lehet felejteni. Ha magyar, akkor pedig meg kell nézni az autót.
2019. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jót nem jelent. Ha valami jó akkor igen is mindenki odaírja, hogy jó.
2019. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ebből az jön le, hogy a tulaj nem költött rá szinte semmit, a felmerülő hibákkal csak akkor foglalkozik, ha már be sem indul az autó.
2019. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az jön le ebből a kifejezésből, hogy problémamentesen használható, gond nélkül "jön-megy" az autó.
2019. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!