Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automatikus csomagtér ajtó...

Automatikus csomagtér ajtó nyitó utólag?

Figyelt kérdés
Adott egy új autó, amiben alapból (extraként sem) nincsen automata csomagtér nyitó funkció. Utólag lehet bele tenni garancia vesztés nélkül?

#autó #új #alap #extra #KIA #csomagtér #automata csomagtér nyitó
2019. okt. 18. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem ott kérdezed meg a szalonban, ott lehet meg is tudnák oldani és magmaradna a garancia is.
2019. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen rendszerre gondolsz.

A legegyszerűbb megoldás, hogy a teleszkópra raknak egy rugót, ami átlendíti az alsó holdponton az ajtót. Ennek az a hátránya, hogy viszonylag rövid idő alatt tönkreteszi a teleszkópot, viszont kiszeded és nem marad nyoma. Ha olyanra gondolsz, mint amiknél be kell kalimpálni a lökhárító alá és felemelkedik motorosan, az megint más kérdés.

2019. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet-e bele tenni: igen.

Garancia vesztés: ezt a KIA-tól kell megkérdezni, mert az számít amit ők mondanak és nem az amit az okosok a gyakorikérdéseken.

Én írnék egy levelet a márkaképviseletnek, hogy írják le milyen lehetőségek vannak erre, tudnak-e esetleg konkrét márkát ajánlani - amit ők erre válaszolnak az hivatalos. Amit - akár egy márkaszervizben - szóban mondanak az nem.

2019. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"Lehet-e bele tenni: igen." Erre voltam a legjobban kíváncsi. A többit természetesen tőlük kérdeznénk, köszönöm!
2019. okt. 18. 17:27
 5/7 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miért teszi tönkre a teleszkópot a rugós megoldás?
2019. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5/5 Azért, mert gyorsabban elhasználódik a nagyobb erőkifejtés miatt, a gyári teleszkóp nagyon gyenge, ezért kell manuálisan karból kiemelni 15-20centit. Ha a rugó csinálja ezt a 15-20centit az is a teleszkópot veszi igénybe... Remélem érthetőre sikeredett.
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én kérdésemet lezárnám, közben ez az autó típus sztornózva lett, köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2020. jan. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!