Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a desztilált...

Mi a különbség a desztilált víz és az ioncserélt víz között?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Melyiket jobb az autó hűtőrendszerébe önteni?
2019. okt. 18. 18:47
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Jó az ioncserélt. Az, hogy mi a különbség, megtalálod a kérdésed alatt az ajánlott kérdések között.
2019. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem írom le, hogy mi a különbség. Vegyész vagyok, sok éve analitikai laborban dolgozom, de múltkor egy hasonló kérdésnél ki lettem oktatva, hogy lövésem nincs a témához.

A lényeg, hogy az autó hűtőrendszeréhez mind a kettő tökéletesen alkalmas, gyakorlatilag lényegtelen melyiket használod.

2019. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor autó hűtőrendszerébe mindkettő egyformán jó?
2019. okt. 18. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy olyan vizet tölts bele amiben nincs egyéb szennyező anyag, mivel ha jól tudom az tudd vízkövesedni és eltömiteni az utakat. Egyébként csapi vizet is tehetsz bele, a te gondod, de egy tescos 5 literes ioncserélt vizet azért csak megérdemel az autód.
2019. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan azt a célt szolgálja az ára talán más azt nem tudom! De igy van a Tescos ioncserélt víz tökéletes és nem is drága! Évekig csapvíz volt a hűtő rendszerben tiszta vízkő volt, most hogy Tescos ioncserélt víz van benne tiszta és vízkő mentes! Csak ajánlani tudom!
2019. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!