Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetési élmény szempontjából...

Vezetési élmény szempontjából milyen összehasonlítani egy MX5-öt mondjuk egy Peugeot 206-al?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Almát körtével. Gratulálok.
2019. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
91%
Motoros gokart és pedálos moszkvics.kb ilyen a viszony
2019. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fastestlap.com szerint a 2003as 206 rc 1:20-at ment hockenheim rövid szakaszán. A 2006os mx5 mk3 2 literes motorral 1:21-et.


Erre varrjatok gombot.

2019. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én akárhány embert hallottam beszélni az MX5-ről mindenki azt állítja hogy az egyik leg élvezetesebb autó. Viszont nem a gyorsulás és sebesség szempontjából hanem a kezelhetősége miatt többnyire. Ráadásul szerintem mérföldekkel szebb is mint egy peugeot.
2019. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Köridő alapján sosem lehet vezetési élményt becsülni. (Eddig a "legkomolyabb" széria autó amit vezettem az egy első generációs Audi RS5 volt. Köridőben az utcai autók között egyáltalán nem megy rosszat (sőt), mégis vezetni pocsék volt. Folyamatosan tolta az orrát, ha kanyar kijáraton egy hajszálnyival nagyobb gázt adtam neki akkor olyan volt mintha el sem lett volna tekerve a kormány, egyenesen előre elkezdett lecsúszni az útról. Hiába volt kikapcsolva minden menetdinamikát befolyásoló elektronikai segéd, nagyobb szöget nem lehetett vele csúszni mert elvette a gázt és elkezdte fékezgetni a kerekeit. Szóval egyáltalán nem nyújtott jó vezetési élményt, A-ból B-be elmenni vele el lehet és ennyi. De ez igaz nagyon sok utcai autóra.)
2019. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: A 206 RC messze nem mezei 206...


Egyébként milyen összehasonlítani? Röviden, értelmetlen

2019. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

206 CC-vel van értelme hasonlítani.


A mazda mellett szól a hátsókerék-hajtás, a jobb futómű, erősebb motorválaszték, rövid úton járó és pontos váltó. A peugeot olyan szempontból kényelmesebb, hogy több helyed van és automatán nyílik/záródik a tető.

2019. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!