Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kia - Hyundai páros most...

A Kia - Hyundai páros most már kezdi verni a Volkswagen - Peugeot - Opel párost?

Figyelt kérdés
Kezdenek megbízhatóbbak, jobbak lenni mint az Európai versenytársaik?
2019. okt. 19. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A délkoreaiak már 10 éve leverték az európai gyártókat. Ma már a toyotával egyenértékűek.
2019. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt mondom én is! :D


A normális ember Koreait vesz 7 év garanciával!

2019. okt. 19. 18:36
 3/10 anonim válasza:
Volkswagen, peugeot, opel mióta páros?
2019. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azóta hogy nagyjából egy árkategória!
2019. okt. 19. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Opelt minőségben verte alapból.

A Hyundai nagyon jó, és problémamentesebb, mint egy Audi.

Csakhát a presztizs...

2019. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Vitathatatlanul jók a koreaiak, ha gyakorlatiasan nézzük. Egy dolog hiányzik nekem belőle: a tradíció. Nekem fontos és számít hogy végig tudjak rajta nézni, hogyan alakult, fejlődött egy adott modell évtizedeken át, generációról generációra. Aki öt-tíz éve még turmixgépet gyártott az az én szememben nem autógyártó, és ezt 15 év garancia sem tudja ellensúlyozni. Majd ha legalább ötven éve autókat épít, van múltja és tradíciója, le tudja vezetni egy adott modell történetét legalább 6-8 generáción keresztül, akkor jöjjön vissza és megbeszéljük. Addig nem érdekel, bármennyi garanciát is ad rá. Aminek nincs története, az nem autógyár.
2019. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó te mekkora egy öntelt majom lehetsz. Gondolom magadra recskázol. Ordítóan nagy hülyeségeket beszélsz.
2019. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán értelek... az igazat írtam, én értékelem ha egy gyárnak van múltja és vannak tradíciói. Nyilván van akinek ez nem számít, természetesen elfogadom sőt racionális alapon még akár igazat is tudok neki adni, csak én viszont nem ilyen vagyok. Nekem többet jelent egy típus 5-6 generációját egymás mögött látni, mint egy új piaci belépőtől a plusz két év garancia. Ennyi , ilyen is van.

A személyeskedésre inkább nem válaszolok, nem süllyedek le a szintedre, amit a szüleid nem tanítottak meg neked, azt nem az én feladatom bepótolni.

2019. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anno akkor az alapítás után te Volkswagent sem vettél volna 50 évig, mert nem volt múltja??? Vagy szted ezek a gyárak úgy alakultak hogy rögtön volt 50-60 év múltjuk?? Kicsit vicces, amit mondasz/írsz.


Személyes példa, hogy nekem egy Hyundai i30-as kombi autóm van, nem ezt akartam venni, hanem Passat kombit, úgy mentem a szalonba. Aztán árak, felszereltség, forma miatt mégis a Hyundai maradt, plussz még pénz is a zsebbe. Eddig semmi gond nincs vele, pedig 3 év alatt beletettem 280 000 km-t. Nem bántam meg a Hyundai-t, és semmivel nem kevesebb, mint a Passat lett volna, talán a presztízs, de az meg nekem mellékes.

2019. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit, hogy a Hyundai 1967-től a Ford által vásárolt licence alapján kezdett autókat gyártani, aztán 2005-ben már a világ 6.-ik legnagyobb autógyártója volt a Hyundai. Ennyit arról, hogy nincs tradíció/ múlt. Csak úgy csekély 52 év van a háta mögött. Ha nem csinálja jó autókat, már rég össze omlott volna a gazdasági birodalma, ellenben elég nagy számban gyárt és értékesít, mind minőségben, mind megbízhatóságban pedig már az európai autók felett kezd lenni, vagy már bizonyos modelleket kenterbe is vág.
2019. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!