Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki a forgalmi...

Van itt olyan aki a forgalmi vizsga előtt váltott autós iskolát?

Figyelt kérdés

lehet olyat csinálni hogy a levezetett kötelező és plusz órák után a forgalmi vizsgát már egy másik autós iskolánál csinálom?

megy a vezetés nincs gond semmivel viszont hiába vezettem már a jelenlegi oktatómmal sok-sok órát nem bízok benne és van egy olyan érzésem hogy ellenem fog majd dolgozni a vizsgán :)

szóval lehet e olyat hogy átiratkozok és egyből kérem hogy vizsgázhassak?


2019. okt. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szokásos napi oriascsecsemo kérdés. Be kellene ballagnod az iskolába és ott beszélni az ugyintezovel. De egyebkent 99.9% hogy lehet, ez egy sima iskolavaltas, lényegtelen h épp vizsgára készülsz már. Kiveve persze ha már kert neked vizsgaidopontot az oktató. De arra készülj fel, hogy az új oktató nem fog egyből vizsgára vinni.
2019. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jogod van iskolát váltani, az a szerződésed apró betűs részében van elrejtve, hogy ingyenes, vagy fizetni kell a lelépésért, sőt még a fogadó iskola is kérhet plusz pénzt az átiratkozásért. - ezt csak te tudod "kinyomozni".

Arról is csak te tudsz informálódni, hogy az átiratkozás után mire számíthatsz, azonnal mehetsz, vagy várólistára kerülsz, és ott dekkolhatsz hónapokat.

Nem csak iskolát, oktatót váltasz, hanem autót is, és az is okozhat meglepetést, kizárt hogy azonnal vizsgázni engednek.

2019. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is így vagyok most, nekem is ilyen érzéseim vannak az oktatóval kapcsolatban. Nem számít, hogy vizsga előtt vagy, bármikor lehet váltani iskolát meg oktatót is. Azt mi nem tudjuk hogy a te iskoládnak mik a szabályai, mert ez mindenhol más. Neked kell kérni hogy adják ki a képzési igazolást, a másik iskolával meg meg kell beszélned hogy mehetsz e oda át.

Arra ne számíts, hogy egyből visz vizsgára az új oktató, mert meg kell ismerje hogyan vezetsz, meg kell némileg szoknod az új autót.

2019. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En autot valtottam (szervizelés miatt 2X)

suzuki swift majd vizsga elott kb 1-2 héttel opel corsa megbuktam majd corsarol vissza suzuki swiftre vizsga előtt 6 tan órára... Atmentem. Poén a Suzukit utáltam a corsat szerettem... XD

2020. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah a legnagyobb oktatom közölte hogy még szerencse hogy nem típusra vizsgázunk hanem autóra
2020. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!