Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó kerekét fel lehet...

Robogó kerekét fel lehet fújni kézi bicikli pumpával?

Figyelt kérdés
Annyit tudok a pumpárol még mondani hogy biciklibe 3 bart nyomtam bele ezzel de a Robogó gumija teljesen más!

2019. okt. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a szelep egyezik, persze. Én is fújtam már kínomban biciklipumpával motor kerekét. Arra számíts, hogyha rendesen fel akarod fújni, akkor edzésnek is beillik. Pedig nekem egy igen minőségi, hosszú bicajpumpám van, amivel bicaj kerekét könnyedén fel lehet fújni.


Ha más a szelep, akkor szívás. Esetleg keress egy adaptert. Milyen szelep van a robogón és milyen a bicajon, amit sikeresen felpumpáltál? Ha drágább a pumpád, akkor lehet, hogy meg lehet fordítani a végét, amivel lehet fel tudod fújni. Ez általában presta/autószelepes pumpa szokott lenni.

2019. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megegyezik a kettő szelep!

Gondolom akkor működik, nekem is ilyen hosszú fajta fém szárú pumpa van!

Köszönöm szépen!

2019. okt. 22. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, hajrá! Nem 1 perc lesz :D
2019. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Autóét is fel lehet. Tapasztalat. 0,1 bar 15 pumpálás....
2019. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!