Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van az autódban fékkopás...

Van az autódban fékkopás visszajelző? Ha igen, szoktad cserélni minden betét cserénél?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémben nem is nagyon jön ki egyben a fékpofából. Szóval muszáj.
2019. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Ha új betét megy be, akkor megy vele új kopjelző is. Evidens. Azt nem értem hogy ez a kérdés hogy merült fel...
2019. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van de sosem kell cserélni, vagyis csak ha tönkre megy akkor :)
2019. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, de csak egy fém kampószerűség, ami zörög ha a betét elvékonyodása miatt hozzá tud érni a tárcsához.

Mivel nincs itthon fékpadom, hogy szerelés után fékhatást tudjak mérni, ezért a tárcsák és betétek cseréjét szervizre bíztam. Fogalmam nincs hogy ezt a kis fém kampót is cserélték-e.

2019. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a betétek felénél bele van sütve a kopórészbe..a betétek másik felében azért nincs, mert karbantartáskor úgyis megnézi a mester, mennyi még az annyi.


tehát aki betétet cserél, az kénytelen a jelzővel cserélni(ha olyan)

..például most ferrodo-t vettem,azon nincs jelző...

2019. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

"Mivel nincs itthon fékpadom, hogy szerelés után fékhatást tudjak mérni, ezért a tárcsák és betétek cseréjét szervizre bíztam."


Ahol szintén nem nézték...

2019. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahol szintén nem nézték...


Aham... akkor csak hallucináltam, hogy látom, az autómat fékhatás mérés közben... biztosan az történhetett, mert téged nem láttalak, ellenben állítod hogy ott voltál és láttad, hogy nem nézték.

2019. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!