Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.6 16v 5 ajtós...

Opel Astra G 1.6 16v 5 ajtós ferdehátú vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről a típusról? :) Típushibák, tapasztalatok, vélemények, minden jöhet. 2003-2006 közötti évjáratok érdekelnek, de inkább az utolsó szériások. 16 szelep révén tudom, hogy nem kell agyon pörgetni, megy ez magától. 8 szelepeset hallottam/láttam/ültem benne, ezt pörgetni kell huzamosabb ideig, pláne 4-5 személlyel, hogy menjen. Dízelt nem szeretnék ebből a típusból, habár mindenki nagyon megbízhatónak mondja az 1.7 Isuzu-t belőle. Köszi a válaszokat előre is! :)

2019. okt. 25. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
eszi az olajat
2019. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Minden autó eszi az olajat ami nem megfelelően van karbantartva. Legyen az opel audi fiat

Én opelemet saját magam szervizelem. 200 ezer kmt hajtottam bele újkora óta, semmi olajfogyasztás.

2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én a C Corsaval vagyok így, amivel futárkodtam. :) 1.2 16v 3 ajtós kis hecsi. Rendkívül jó futómű, 100-ig meglepően dinamikus, jó szigetelés, stb. Ez így van a G astránál is és a H astránál is. Ezekről tudok nyilatkozni. Nyilván motorkódokat erről a típusról nem tudok, illetve hátul ütőket, azért tettem fel a kérdést. :)


Az ecotec motorosat viszont kerülném, maradnék inkább a TwinPort-nál. :)


Egyébként így van, minden csak karbantartás kérdése. Sokat függ a kocsi tartóssága attól, hogy csak tulajdonosa volt, vagy gazdája is. :)

2019. okt. 26. 02:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kocsim, igaz, nem ferdehátú, hanem Caravan, de motor szempontjából az mindegy. Én csak ajánlani tudom. A világból is kivisz minden komolyabb szervizköltség nélkül.
2019. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia.


Ment a zöld! :) Köszi szépen a választ. Erő szempontjából milyen? Hogy szedi a lábát stb?

2019. okt. 28. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szántani nem kell vele, de családi autónak tökéletesen megfelel. Németország egyvölgyes tájain sem lehetett rá panasz, pedig volt, amikor leért a segge, annyira megpakoltuk. (Egyébként 6 hétig laktunk is benne a nejemmel.)
2019. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* hegyvölgyes
2019. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszi szépen! :)


Igen, az Opel az mindig is híres volt a tágas utastérről. Már az F Astráról is elhíresült a dolog. Ez is egy fontos szempont nálam, na meg azért menjen is, erre azt értem, hogy esetleg 4-5 személlyel se kelljen szétpörgetni a kis kocsit. :) Meg nekem több személlyel is elegendő a 130-140 autópályán. :) Bár ha már 5 személlyel megy az ember, akkor úgy sem megy 140-el, szerintem. Én legalábbis nem mennék.


Köszönöm szépen a válaszod, nyomtam is rá egy zöldet! :)

2019. okt. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!