Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó távirányító tanítása (elemcsere után)?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose lattam meg olyat, amit egy elemcsere utan tanitani kene...
2019. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 kicseréltem az elemet. Nem működik.


Valamelyik kulcsos cég oldalán ez van:

"Ha a távirányítóban magad cserélsz elemet, akkor könnyen elveszítheti a programozását, ami azt jelenti, hogy nem ismeri fel az autód, így nem működik egyáltalán."

2019. okt. 26. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget írtak. Valami mást ronthattál el.

Huszonöt év alatt már párszor kellett távirányítókban elemet cserélni, és sosem kellett tanítani. Ezek mind ugrókódos távirányítók, ha egy kódot elküld, ami nem nyitja vagy zárja, akkor a kódból már tudja a vevő, hogy mi lesz a következő kód a sorban, tehát működni fog.

Tanítani kizárólag egy új távirányítóhoz vagy immo-hoz kell az autót. (soha nem a kulcsot tanítod)

2019. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Régi elemmel egyre kevesebbszer akart működni. Most az újjal kb 30 próbából 1 zárás és 1 nyitás sikeredett. A gombok jók mert a led mindig világít.
2019. okt. 26. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki többször az elemet hogy dörzsölje az érintkezőket, lehet csak kontakt hiba.

Nekem se volt még soha hogy elromlott volna, de olyan volt hogy megmozgattam az elemet és jó lett.

2019. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a leírást és a hibát is. Az érintkező eltört forrasztani kell.


[link]

2019. okt. 26. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye.
2020. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!