Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kanyarodáskor mi okozza ezt a...

Kanyarodáskor mi okozza ezt a hangot?

Figyelt kérdés

Ha kicsit lendületesebben kanyarodok (bármely irányba) és közben fékezem kopogó szerű hang jön az első kerekek felől. De ha nem fékezem és úgy kanyarodom semmi hang se egyenes futásban se egyéb kormány tekerésre sem.

Látatlanban szerintetek mi okozza ezt?


2019. okt. 29. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Én arra gondoltam elsőnek hogy a futómű rossz, aztán a szerelő annyit mondott hogy gömb csukló csere az egyik oldalon. A probléma ezen részét nem akarta észre venni. Előző kocsimnál is ilyen volt, szerencsére csak a sarki közértbe mentem és nem tempósan. A bal első felfüggesztés tört el. Szerintem az utak rosszasága teszi ezt a kocsikkal, mert nagyon sok útszakaszon egyenetlen az út és nagy tempónál ütés éri a kerék tartó szerkezetet. Visszatérve a hibára, ha állok fel a hídra, náluk kicsit meredek és olyan hang hallatszik mintha a lengéscsillapító le lenne szakadva.
2019. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!