Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 1.4 benzin,2004-es...

Mazda 3 1.4 benzin,2004-es évjáratú autómban rohamosan fogy az olaj. Nincs olajfolt, nem hengerfejes. Gyűrűre gondoltam, vagy szimeringre. De nem füstöl, az égéstérbe nem kerül be, van ereje is az autónak. Valami ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi az a fogyás?

Pedig elégeti ha nem szórja el.

2019. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hete volt olajcsere, a felső jelig lett töltve,azóta mentem kb. 900-1000km-t utána a nívópálca alján alig mutatott valamit. Előző kocsim füstölt mint a kémény, az sem evett ennyit. De figyelem folyamatosan, és semmi füst.
2019. okt. 29. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén zenész... azért hirtelen nagy gáznál jön egy kis pamacs,de amúgy nem füstöl. Kompresszió mérés azt az eredményt hozta amire már készültem,hiszen olaj folt soha nem volt az autó alatt. 2 hét múlva szedik szét a motort :D
2019. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mennyit mondtak neked a motorgenerálra?
2019. okt. 29. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Más fajta autóm van,így lényegtelen milyen árat mondtak nekem. Egy kb árat bárhol mondanak neked,de a végleges szétbontásnál derül ki,viszont nincs ritka autód,így nyugtasson az,hogy ha úgy van könnyű bontott motort szerezned és ha nagyobb a gáz akkor olcsóbb is sokkal azt meglépni.
2019. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, az en autom 500 km-en bevert 1 liter olajat es egyaltalan nem fustolt. Szoval ezt a fustolnie kellene temat en fenntarzassal kezelnem :)
2019. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 30. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!