Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van "biztonsági szelepsapka"?

Acsuf kérdése:

Van "biztonsági szelepsapka"?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy pl.: kézzel ne lehessen leszedni. Poénos emberek,(sejtem,hogy kik) le eresztgetik a kerekem, és egy idő után unalmas benzinkútra járni fújogatni a motor kerekét+nem igazán tesz jót neki laposan menni vele ugye. Ötletek, vagy linkek/termékek?

2019. okt. 29. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, nem hallottam róla.

De lehet ha nem tudnák leengedni akkor esetleg elcsípnék a szelepet derékban, vagy csak bele szúrnának valamit a gumiba.

2019. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 veterán vas ***** válasza:

Egy szelepsapkára meglehetősen nehéz lenne, valami számkódos zárat vagy egy TUTO lakatot tenni.;)

Nem hallottam semmiféle ilyen berendezésről.

2019. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 JulesTS ***** válasza:
Olyan szelepsapkát lehet kapni aminek az oldalában egy pici hernyócsavarral lehet rögzíteni. Azt nem tudom, hogy mennyire hatásos, de tényleg olcsóbb fújogatni a gumit, mint cserélni...
2019. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Googleban rákerestem. Az első néhány találat között van olyan, amit egy kis imbuszos csavarral lehet rögzíteni. Nem leszedhetetlen más által, de ha nincs épp a zsebében egy imbuszkulcs készlet, akkor nem tudja letekerni.
2019. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amit én ismerek az a “Mousse”, de ezt nem feltétlen tudod utcán használni, de ha be mered vállalni a húzós árát, akkor megoldás lehet.

[link]

2019. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"..utcai használatra nem javasolt! A mellékelt szerelőgél egy alkalomra elegendő! "

" helyettesíti a belsőgumit".

5. Mégis mire lehetne ezt a valamit használni?

2019. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Huh, köszi a sok választ.

1. Annyira nem tökösek szerintem, középiskolások..

2. Igen :) azt sejtettem,hogy egy az nem lenne ideális.

3-4. Tudnátok esetleg linket adni? :) Ilyenen gondolkodtam amúgy, de nem találtam,szóval örülök hogy létezik :D

5. Jól hangzik,de borsós az ára,meg a kis k*cs*gök miatt max ~5000-ret költenék,de köszönöm.


Köszi az ötleteket,ha van még valami küldjétek nyugodtan :)

2019. nov. 1. 23:50
 8/10 JulesTS ***** válasza:
Pl. ez: [link]
2019. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. febr. 19. 20:35
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Vegyél Tannus gumikat - azt garantáltan nem fogja senki leereszteni...
2022. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!