Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a Porsche...

Mi a különbség a Porsche Boxster és a Porsche Cayman között?

Figyelt kérdés
tehát a Porsche miért forgalmaz két nagyon hasonló autót? mire való az egyik és mire a másik? milyen új célcsoportot akartak elérni azzal, hogy mindkettőt gyártják/forgalmazzák?
2010. júl. 17. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
25 új suzuki swift vagy több?
2010. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
egy dolog, hogy nem a kérdésre válaszoltál, de kifejtenéd, hogy ebben mi volt a vicc mert árban nincs nagy különbség én úgy tudom
2010. júl. 17. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
A Boxster egy közepes méretű, középmotoros roadster, míg a Cayman egy közepes sportkupé. Két teljesen más kategória, nem lehet őket egy autóval kiváltani. Tudom, ott a 911-es, de a Cayman más, mint a 911-es: kisebb, kevésbé elegáns, inkább a sportosságra hajaz.
2010. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Valójában a különbség, hogy a Cayman zárt. Amúgy mindkettő azoknak készült akiknek nem telik 911-re. Nagyon kevés ember veszi őket azért, mert jobban tetszett, mint a 911.
2010. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
jól van hülyevagyok,bocs a panaméréra assdzociáltam,de hogy miért.....
2010. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

a cayman zárt? mi van? szerinted az a különbség, hogy az egyikből lehet cabriot is rendelni a másikból meg nem? ezt szerintem egy típusból is meg tudták volna oldani.


ez a sztereotípia meg, hogy azoknak kell akiknek nem tellik 911re?!


minek írsz, ha gőzöd sincs?

2010. júl. 17. 16:20
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként a válaszokat, de sajnos még nem lettem előrébb. bár azt tudom, hogy a boxster középmotoros, de ez pontosan miben jelent különbséget?
2010. júl. 17. 16:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a boxsterben a motor középen van, tehát se nem hátul, se nem elöl, hanem mindjárt az ülések mögött az autó középpontjához közel
2010. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de te kérlek ne írj többet. ezt azért a középmotorosból kikövetkeztettem. nem tudom, hogy buta vagy, vagy csak vicceskedni akarsz, de bármelyik is, ne itt tedd kérlek.
2010. júl. 17. 16:32
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudod kisfiam akinek coupé kell az vesz Caymant, akinek kabriő az vesz egy Boxstert.

És a Top Gear-ben is mondta a csávó, hogy akit megkérdezett Boxterest, hogy miért az vett, és nem 911-et mindenki azt mondta neki, hogy nem volt pénze rá. Ennyi.

2010. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!