Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S-Osztály, vagy Jaguar XJ...

S-Osztály, vagy Jaguar XJ (2014 mindkettő). Melyiknél kisebb az esélye a lerobbanásoknak? Mindkettő jól szervizelt.

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 00:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Más hibája persze lehet, csak ne álljon meg sehol - pláne hosszabb utazások alatt.
2019. nov. 2. 00:21
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Ismerősöm új Ford Ranger-t vett, 500 km után megállt a kocsi, letiltott. Ő is ilyen autót akart ami nem áll le.


Az én régi Swiftem is meg fog állni egyszer, ezzel kalkulálni kell, mindig kell egy tréleres teló szám a zsebbe. Lehetőleg helyi, mert úgy kevesebbet kér.

2019. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Az egyiknél pontosan 11.6457%-al kevesebb az esélye, de lehet hogy a másiknál.
2019. nov. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen kérdéseket komolyan gondoljátok?
2019. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
A mercedes leallasara 7,451585455% al kevesebb az esély
2019. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hülyegyerekek menjenek már el sürgősen lehűteni magukat, látszik, rájuk fér! Köszi.


Igenis komoly a kiírás, még ha neked nem is ez jön le. Jaguarokról (még a mai modern típusokról is) boldog-boldogtalan azt írja/mondja, hogy megbízhatatlan állandó szervizelés igényes, csődtömeg mind, hiába gyönyörűek.


De néhány embertől meg pont az ellenkezőjét olvastam hogy nekik nincs gondjuk az autójukkal, pedig ott a gépjármű elején a vadmacska logó.


Mercedes modellekre is azt írták néhányan, hogy ha jól karban vannak tartva, akkor azért a modern stuttgartiak nem robbanok le.


Mégis (mivel ezek után 50-50 az esély mindkét típusnál) melyikkel jár, vagy járna jobban az ember, ha autót akar venni és nem gondot? Ennyi. Nem kell túlbonyolítani, meg személyeskedni a másikat ráadásul egyáltalán nem ismerve.

2019. nov. 2. 09:56
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez szép hogy így fejlődsz, 5 év múlva akár le is doktorálhatsz a Gyakorikérdések.hu tagozatán nagyon komoly műszaki tudást szerzett tapasztalatok alapján.
2019. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az első sor éppen neked szólt. Látom az értelmező olvasás neked nem az erősséged. :DD
2019. nov. 2. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha mrgmutatod a ket hirdetést es a ket autot valaszolunk erzelmeswn, de addig nyomas vissza, tanulni vége lassan a szünetnek
2019. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Hát figyelj, ha csak pletyka szinten felmerül az, hogy egy 5 éves, jól szervielt (luxus!!!) autónál gyakran előfordul a lerobbanás, akkor sikítva menekülnék nem csak az adott modelltől, de a márkától is.

Mondjuk az más kérdés, hogy én a legócskább sz..rról sem hallottam még ilyet. Egy öt éves, karbantartott autónál fel sem kéne merülnie ilyen problémának. Vedd azt, amelyik tetszik.

2019. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!