Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Fiat Bravo 1.2 1999 16V...

Egy Fiat Bravo 1.2 1999 16V autó,2. sebességtől kerepel valami a motor felől, motorból! Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tudnátok-e abban segíteni, hogy mi okozza ezt a kerepelő hangot?Több szerelőnél is jártam de mindegyik mást mond!Olaj van a motorban, váltóban,a sebességeket minden hiba nélkül veszi!A váltóra mondták, hogy dobós,de nem veszem észre, hogy baj lenne vele!Se alapjáraton, se elsőben nem csinálja csak is második sebességtől,gázadásra hangosabb,ha visszább veszem a gázt hallkul!Néha érzem,hogy megtorpan a kocsi gázadáskor,de gáz vissza vétele után,ha újra nyomon neki húz normálissan!Gyertyák nem mostanában voltak cserélve(kB 2 év Bosch)!Bízom benne,hogy tudtok valami tanácsot adni!
2019. nov. 2. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Féltengelycsuklo
2019. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Féltengely csuklónál, ha alátekerem a kormányt, nem kellene recsegő hangot kiadnia?A jobb eleje axiál csuklós meg kormány összekötőrudas, amit hallok is hogy kopog!De a szerelők sosem érnek rá szerelni!
2019. nov. 3. 05:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit megnézhetsz,nem e sèrült a csukló gumiharang.

Kormányösszekötőt magad is ki tudod cserélni,sokat nevárj vele mert szét is mehet, akkor medig mész felfelé a járdára...

2019. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, sokmindent megtudook csinálni, de ezt nem😁A kerepelő hangot a váltó adja, úgyhogy dobós!
2019. nov. 6. 05:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja,akkor sorry😊

Menj vele amíg bírja szerintem,majd az egész kocsi dobós...

2019. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!