Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen rezonátor, vagy flexibi...

Milyen rezonátor, vagy flexibilis csövet vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 1997 1.8 20v ADR NEM turbós VW Passat.Szeretnèm a rezoncsövet cserèltetni.Èn nem nagyon vágom ezt a rèszt.Nem vagyok szerelő.Azt mondta a srác aki csinálná, vegyem meg, ès kicserèli.Milyen mèretű rezoncsövet vegyek?Nem csavaros kell, hanem amit fel tud hegeszteni a leömlő felè, meg a katalizátor felè.(Remèlem jól írtam) Ha esetleg valaki tudna linket, oldalt ide bemásolni, ahonnan még tudom rendelni, azt megköszönnèm.Vagy esetleg mèreteket is elèg ha írtok.

#autószerelő #VW Passat #Volkswagen Passat #kipufogórendszer #Rezonátorcső #flexibilis kipufogó cső #1.8 ADR
2019. nov. 3. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak egy butus kiscsaj vagyok, de én úgy szoktam autóalkatrészt venni, hogy 1) bemegyek az autósboltba, odaadom a forgalmit a srácnak és megmondom mit akarok vagy 2) felmegyek az unix/bárdi honlapjára és bedobom a kocsim adatait, amire leszűkíti, hogy mi kompatibilis bele ;)
2019. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jogos, csak több fèle mèret is lètezik.Meg van amit csavarral lehet rögzíteni, van ami a leömlőtől val teljesen a csővel együtt, ès van amit lehet hegeszteni.Na nekem annak a mèrete kellene amit fel kell hegeszteni.;) Mielőtt valaki azt mondaná másszak alá, nekem nincs lehetősègem alámenni, ès nem vagyok szerelő.Nem piszkálok semmihez.Meghagyom annak aki èrt hozzá.Sajnos nekem kell megvennem a rezon csövet, mert a srác nem nagyon èr rá rohangálni èrte.Azt mondta felrakja, csak hozzam a cuccot.
2019. nov. 3. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Google?

Egyet mutatok, de van sok, csak keresni kell...

[link]

Ha azt mondod itt nem találod, menj a következő keresett oldalra, én így szoktam hozzájutni..

2020. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez az...

[link]

2020. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát baxki, alámászol egy tolómérő vagy mérőszalag társaságában és megméred!!!
2020. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!