Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 méter magas vagyok, Honda...

2 méter magas vagyok, Honda Civic-be beférek kényelmesen?

Figyelt kérdés

Autót kell cserélnem,sajnos a mostani autóm öreg.Jelenleg Ford Fiesta.Eddigi autójaim amiben biztosan elfértem,Opel Corsa,Renault Clio,Volvo S40.

Most viszont megakadt a szemem a 2015-ös Honda Civic-en,egyenlőre csak a neten néztem,tudom bele kell ülni,de ha esetleg valaki hasonló magassággal rendelkezik mint én,mit mond,érdemes? Kényelmesen elfér?


2019. nov. 3. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy Fiestába és egy Corsába befértél, nem lesz gond a Civic sem.
2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beférsz, és valószínűleg még ki is fogsz rendesen látni

bár meg tudlak érteni...én meg úgy veszek autót, hogy vajon leér-e a pedálokig a lábam úgy, és ha igen, akkor úgy, hogy az A oszlop és a műszerfal ne akadályozza a kilátást XD


Szóval azért úgy vedd azt a kocsit, hogy kipróbálod, a te esetedben az is fontos, a kényelem és a kilátás mellett, hogy a biztonsági öv megfelelő helyen ér-e át ill hogy a fejtámla megfelelően beállítható-e

2019. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Térdnél vannak szűk helyek az új civiknél.

Próbálj ki egyet.

2019. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképpen bele fogok ülni,muszáj is vásárlás előtt kipróbálni.
2019. nov. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!