Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalomból véglegesen...

A forgalomból véglegesen kivont autók rendszámát is végleg bevonják, vagy kiadják egy másik járműnek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom, nem adják ki többször ugyanazt a rendszámot.
2019. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig nekem az lenne a logikus, hiszen a kivont autó elvileg kikerül a rendszerből, nem áll fenn az összekeverés veszélye. Bár, gondolom a kivont autókat is jegyzik azért valahol.
2019. nov. 3. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Van még pár rendszám variáció mire elfogynak a mostani rendszámok, így jelenleg nincs szükség arra hogy keverjék össze vissza, hogy egy új autóra felraknak egy olyan betűvel kezdődő számot ami 20 éve volt soron...
2019. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek tele az utcák A, B, C, stb. rendszámokkal, feltételezem, hogy sorozatrendszámként nem adják ki.

Hogy egyedi rendszámnál mi a helyzet, azt nem tudom.


Igazából már csak néhány évre elegendő kombináció van hátra, ha azokat is kiosztják, akkor lehetséges, hogy elölről kezdik. De az is lehet, hogy teljesen új rendszámok lesznek.

2019. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 karakter, és határ a csillagos ég.
2020. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!