Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyosung GT 250 R vélemények?

Panthi kérdése:

Hyosung GT 250 R vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, következő motor vásárlás előtt vagyok, sport/endurot nézek éppen. Érdekelne kinek mi a tapasztalata vele, mennyire problémás ha baja van van-e alkatrész hozza stb. Mennyire jó motor hogy gyorsul? Előre is köszi!

2019. nov. 3. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem, de még nem volt szerencsém a típushoz. A kérdésedet szerintem inkább a sportmotor.hu hyosung fórumában tedd fel!
2019. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a nagymotor pályafutásomat kezdtem vele és 8 évet motoroztam vele ! Ár érték arányban szerintem jó választás . Nekem a 8 év alatt volt egy fötengely csapágy szorulásom meg egyszer kellett karbi szinkront végezni rajta , a kopó alkatrészeken kivűl semmi gond nem volt vele . V2 es motornak köszönhetően nyomatékos alsó fordulatszámon is , hangja szerintem 250ccm képest egy nyitottabb dobbal csibészebb mint társainak . Gyorsulásra kategóriájában átlag . Fogyasztása nekem 3-4 liter .Szóval összességében megéri megvenni .
febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!