Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alany egy Rover 200 1999...

Mrk94 kérdése:

Az alany egy Rover 200 1999 1.4 16v típusú autó, reggel egyszerűen nem tudtam el indítani a verdát, valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Meg néztem a gyertyákat mert azok sok mindent elarulnak, nem kaptak gyújtást mert erősen benzines volt, ebből kifolyólag a gyújtással van probléma? Nehezen be indult 30perces szenvedes után, ingadozott az alapjárat olyan volt mintha nem menne egy henger vagy nem tudom,meg próbáltam elindulni vele amikor kicsit be melegedett minden pacek volt könnyen indult stb Ötlet valakinek?

2019. nov. 5. 10:12
 1/5 anonim válasza:
Trafó?
2019. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, arra is gondoltam már... Az a baj ilyenkor sok mindenre lehet találgatni csak gondoltam lehet van aki már találkozott ilyennel
2019. nov. 5. 10:35
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem trafó gondom volt, mikor nehezen indult be aztán utána mintha egy henger kihagyott volna, az alapjárat ingadozott, összevissza ment. Trafó csere megoldotta, ma is halad a masina. 1998-as Peugeot 206.
2019. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Nem kapott vizet a motortér mostanság? Csatlakozókat mozgasd meg(trafóná), lehet csak kontakt hiba a jó kis időjárásnak köszönhetően.
2019. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ha lesz lelki erőm meg nézem újra: D
2019. nov. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!