Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » DPF kiszerelés után más olaj...

DPF kiszerelés után más olaj kell a kocsiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az autómból kiszerelésre került a DPF, így most nincs benne. Olajcserénél olyan olajat tettem bele ami DPF -es autóba való. Kérdésem az lenne, hogy baj -e az, hogy DPF -es olaj van benne, amikor nincs benne már?

2019. nov. 8. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj csak fölösleges.
2019. nov. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
De miért kell kiszedni?? Nincs pénz másikra?
2019. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Pontosan...
2019. nov. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Nekem 2005-ös, még pont gyárilag PDF nélküli az autóm. A gyártó viszont kivétel nélkül olyan olajat ír elő, ami PDF-es autókhoz is jó. Persze nem ehhez köti. De ha megnézem az előírásikat teljesítő olajokat, mind jó PDF-eshez is. Eszembe nem jutna a gyártó javaslatán kívüli olajat használni.

A te autód gondolom fiatalabb. Így valószínű a te autódnál is így lehet. Azaz én használnám továbbra is ugyan azt.

2019. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
PDF-es, az...
2019. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, diesel particulate filter azaz DPF, természetesen. Elnézést, elírtam!
2019. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#2 - Nem az, hogy nincs pénz, csak inkább letudom így egy életre az egészet, minthogy 200-300 ezrekért tisztítsák, vagy cseréljék ki. Nem értem miért kell egyből támadni..


#4 - Köszi a segítséget, csak 2évnél fiatalabb a Tiednél.


Köszi mindenkinek a választ!

2019. nov. 8. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha megkérhetlek, akkor vezesd be az utastérbe is a szűretlen füstöt. Hogy rohadnál meg. Egy életre letudod? Amikor megvetted a kocsit, akkor gondolom ez nem volt szempont, hogy bizony elromolhat.
2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, ahogy kéred!
2019. nov. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!