Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összetörtem az autóm. Mire...

Összetörtem az autóm. Mire számíthatok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Mai napon sajnos belehajtottam hátulról egy másik autóba. Az ő autóján csak karcolás lett, az enyèmnek viszont sajnos teljesen összetört a jobb lámpája, az alatta lévő lemez illetve az autó oldalán lévő lemez (a jobb első kerék felett) is eláll. A leírásből valószínűleg mindenki látja, hogy nő vagyok úgyhogy biztos kapok majd jónéhány negatív kommentet is. De bízva a normális válaszolókban bátorkodtam feltenni a kérdést. Úgy néztük belül nem sèrült semmi, csak az ablakmosó folyadék tartája. Na meg persze a lámpát egyértelmüen cserélni kell. De ha szerencsém van, akkor ezeken kívül főleg karosszéria munka vár az autóra . Meg gondolom a bontott és újonnan rákerülő lemezek azonos színre, fújása.

Amúgy egy 2008-as suzuki swiftem van. A férjem szerint kb 200e ft lesz. Így látatlanban van bàrmi meglàtása valakinek hogy nagyságrendileg mire kell számolnom anyagilag?



2019. nov. 8. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényezett elemek, stb, reális a 200, attól függ, bontóból mit sikerül beszerezni.
2019. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! A férjem általában jól “lövi be az ilyeneket”. Reméltem hogy most téved és valahol 100-150 körül megúszom🙄

De elfogadom, amúgy is én voltam a hibás, még igy is szerencsésnek mondhatom magam.

Köszi még 1x!

2019. nov. 8. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Más autó...Ránézésre az enyém se tűnt vészesnek, kis törés a lökhárítón,meg egy új lámpa és egy új klímahűtő. Aztán szét lett szedve és többek között még a homlokfalat is cserélni kellett, szép hosszú lista lett. Mondjuk én külföldről sokkal olcsóbbért mint nálunk még kedvezménnyel is ...megvettem mindenből a gyári újat.
2019. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szét kell szedni és jobban megnézni egy hozzáértőnek.

Egy sárvédő, lámpa árát ki tudod keresni, motorháztető hogy nem sérült? Lökhárító húzós tétel, ha nem lehet javítani, de általában lehet. Fényezés 25-30.000 Ft/elem. Suzuki árakat nem tudom, de mire minden meglesz ott lesz 200.000 körül

2019. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a fényezés elemenként 25.000, simán lesz az egész 200.000.
2019. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!