Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha szivárog a szervóolaj...

Ha szivárog a szervóolaj akkor tényleg cserélni kell a teljes kormányművet?

Figyelt kérdés
Ugyanez a turbóra, ott is szivárog valami, ezeket lehet javítani?
2019. nov. 12. 13:48
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
A szivargast altalaban valamilyen filleres szimering vagy tömites szokta okozni!Gondolom ha motorbol szivarog az olaj akkor sem teljesn generált csináltatsz rajta,hanem kicsereled mondjuk,a szelepfedel tomitest vagy a főtengely szimeringet...........
2019. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkell nézni hogy hol szivárog és hogyan lehet javítani.
2019. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában filléres alkatrész, de kisebb vagyon mire kijön a kormánymű a kocsiból, elküldik feljavítani, aztán vissza és beépítés. Én egy vw corradoból magam szedtem ki, nem kis munka, jól el van dugva. Komplett első futómű ki. Aztán rájöttem hogy bár a g-laderrel jól boldogultak, a kormánymű nem az én asztalom. 50 ezer volt 12 éve is már a játék. A bontottban benne van hogy 2 hét múlva az is ereszthet. Így viszont garancia is volt rá. Turbóval ugyanez a helyzet, ha a ház nem lyukas, akkor nagy eséllyel javítható, szakszervezet által. Azt sem tákolnám otthon.
2019. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!