Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél öregebb autót, csak...

Vennél öregebb autót, csak mert olcsóbb, viszont az elvárásaidnak megfelel?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy autó, ami nagy, megbízható, és erős. Skoda Superb, Audi A4, Volkswagen Passat. Ezeket az autókat néztem. A 7-8 éves autók ára a 3 millió fölött is van bőven, viszont a 2003-2005 közötti autókból már simán van 1,5 millióért is szép.


Vennétek inkább öreg autót, csak hogy megfeleljen az elvárásaidnak, minthogy egy fiatalabbat, amiknél lejjebb kell adni az extrákkal ugyanazért az árért?



2019. nov. 15. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Simán.
2019. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen márka.
2019. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Nekem inkább az számít, hogy minél fiatalabb legyen.

Meg lehet, hogy olcsóbb a régi, de lehet is rá költeni, egyre több probléma jön elő.

2019. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
A régebbi autók eleve nem felelnek meg az elvárásaimnak. A legidősebb autó amit valaha vettem, 6 éves volt.
2019. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtehetném, hogy lecseréljem a 2011-es W212-m, de annyira szívemhez nőtt, meg aztán ennél többre nem vágyom egy autótól szóval amig bírja a “kicsike” megmarad.:)
2019. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!