Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanács kellene autóválasztásho...

Gadosfecó kérdése:

Tanács kellene autóválasztáshoz vannak amik tetszenek de sajnos nem ismerem őket mennyi a fogyasztásuk, javításuk stb?

Figyelt kérdés
OPEL VECTRA B 1.6 OPEL ASTRA F 1.4 VOLKSWAGEN GOLF 3 1.4-1.6 VOLKSWAGEN POLO3 1.4 mindegyikből csak a benzines érdekelne melyikkel jönnék ki jól alkatrész árban és fogyasztásilag azt jó tudni hogy egyszerre hosszú távokat ritkán megyek inkább városban kóválygok ja és csak előre szólok hogy volt 1.3 as Suzukim de valami masszívabbat szeretnék én ezekben gondolkodtam de más lehetőséget is meghallgatok!

2019. nov. 17. 12:39
 1/4 anonim válasza:
Ezek már öregek. Az alkatrész kb ugyanannyi. Amelyik jobban tetszik.
2019. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek az Opelek sajnos nagyon rohadnak. Marad a VW, egy leheletnyit drágább hozzá az alkatrész, de nem vészes a különbség. Én Polo-t vennék a helyedben
2019. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért elég meredek egy Vectrát egy Polohoz hasonlitani :D
2019. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha muszáj ezek közül választani, akkor talán az Astra.
2019. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!