Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy ha valakinek régi autója van akkor az anyagilag szűkölködik?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok, 7 számjegyű nettó bevételem van havi szinten. Megtehetném, hogy új autót veszek, de az én igényeimnek megfelel a kis 15 éves Cliom.

Miért hiszik azt az emberek, hogy ha régi autóval járok akkor “rosszul élek”?


2019. nov. 17. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Népünk tagja mindenkibe belekötnek. Ha egy Maserati Ghibili-vel jár az ember, ha egy Citroen Kacsával, akkor is. Sajna. "Jobb" mással foglalkozni.
2019. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kérdés már bennem is felmerült, de amint az itteni válaszokból is látszik: az emberek értékrendje általában az, hogy ha van pénz, akkor azt el kell költeni!
2019. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Mert általában ha fejlődik az emberek bére, akkor a körülményei is. A legtöbb ember még mindig szereti mutogatni, hogy ő ki (vagy ki akarna lenni), ezt pedig egy drága autóval, ékszerrel, ruhával könnyű megtenni.

Általában egyébként inkább az mutogatja, aki csak akarna lenni valaki.

2019. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert a nagy autó sokszor státusz szimbólum, a sportkocsira is azt mondják hogy péniszhosszabító.

Én egy 22 éves Daewoot hajtok, őszinte szerelem mióta megvettem, amíg megy hajtom, pedig tudnék cserélni.

2019. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Balázska, nem vagy te sem programozó, sem 7 számjegyű fizetésed nincs. De még 15 éves Clio-d se...Ideje bevenni a gyógyszereket.
2019. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na ez "jóvót"
2019. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát jó akkor nem vagyok programozó.:(

De itt nem a foglalkozás illetve a fizetés a fő nézőpont, hanem, hogy miért az autó alapján “sikeres” valaki?

2019. nov. 17. 18:54
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyi válaszból nem jött át, hogy az autó egy státuszszimbólum, akkor nem nagyon lehet ezt megértetni veled.
2019. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja profi programozó meg 14 éves szintű észjárás. A legtöbb embert független attól hogy mennyi pénze van, kb egyáltalán nem érdekli, hogy ki mit gondol róla az autója alapján. :D
2019. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!