Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F autómon a hátsó...

Opel Astra F autómon a hátsó embléma leesett, ragasztó nem tartotta. Le tudom venni ami odatartotta a kasztnihoz?

Figyelt kérdés
Ez egy kör alakú valami, ragasztóval van bekenve gyárilag és azon volt az embléma, de embléma leesett ez a dolog meg sehogy nem akar a kasztniról lejönni. Inkább jobb ha veszek rá másik emblémát nem?:D
2010. júl. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehogymár egy emblémán legyél fennakadva:D

Nekünk se volt az opelünkön embléma évekig.

Amikor megvettük rá kb 1-2 évre lelopták, tettünk rá másikat,azt is lelopták és így is maradt, így is adtuk el.


Azt még megérteném ha a hűtőrácsod törne el hogy kicseréltetnéd na de egy sz@aros emblémát...


Amúgy nem teljesen értem hogy hogyan esett ki a embléma és miből? Milyen kör alakú valami? Miért akarod azt is leszedni?

Pillanatragasztóval ragaszt vissza és kész.

2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De!
2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jó, hát nekem számít:D

Volt egy opel embléma amit elhagytam útközben mert már ragasztó nem fogta eléggé. Ez a ragasztó van egy kör alakú valamin ami fogta emblémát. Ez a kasztnin van , nem lehet levenni. ennyi a gond:D

2010. júl. 18. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
szögeld oda...
2010. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!