Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Scénic 2006os évjáratr...

P.Pityu kérdése:

Renault Scénic 2006os évjáratról vélemények, tapasztalatok? Műszakilag megbizhatóak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megbízhatatlanok, gyakoriak az elektromos hibák :S

[link]

2010. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Renault, és új, szóval hagyd! Inkább Zafira vagy Corolla Verso!
2010. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úgy indult, hogy Corolla Versot akartam aztán Vw Tourant vagy Zafirát.

Valami nagyobb családi kéne 4-5 éves max 2M FTig..


A Renault mellett az ára szól..

2010. júl. 18. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
De sokkal többe kerül majd, ha elromlik!
2010. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Renaultot iszonyat gyorsan felejtsd el.

Én javaslom, hogy ülj be egy Corolla kombiba, vagy egy versoba, Nemtudom mennyi szánsz rá, de ezekben biztosan nemfogsz csalódni.

Esetleg visszanézhetsz 1999 es évjáratú Avensis kombik felé is, gyönyörű, bivajerős megbízható autók azokis.

Nálam a Corolla Kombiba az égvilágon minden elfér.

2010. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs most olvastam a hozzászolásodat, 2 milláért olyan Toyotát kapsz ami még 10 évig szónélkül(meg sokkal tovább is) elmegy ha vigyázól rá.


Egy az Egyben ienem van: [link]


csak épp 2002 es évjárat, de tulajdonképpen semmit se számít, 2 év oda vagy vissza, ennyira jó autónál tényleg zéró jelentőséggel bír. Viszont annyit mondanék, hogy szerintem 1,8 at ne adj ki használt autóért, 1,3-1,4 körül is fogsz tudni hibátlan 6-7 éves autókat találni.

Ja és ha teheted vidéken vedd, van néhány komoly előnye az ott vásáról autóknak. legfontosabb, hogy valószínűéleg budapesti dugót hírből se ismeri.

Ja és mindenki 200000 kilóméterrel veszi a használtat, csak némeiken 65000 van a műszerfalon. szóval ne a kilóméter döntsön. Ismerősöm 99 es avensist vett 200000 el, most 350000 nél jár, továbbra is 100% osan hibátlanul.

Sok szerencsét, és számolj mayd be a végeredményről.

2010. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült dönteni esetleg vásárolni?Nagyon érdekelne mert ugyan abban a cipőben járok!
2010. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!