Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmagyaráznátok az et-számot?

BTzone509 kérdése:

Elmagyaráznátok az et-számot?

Figyelt kérdés
Vettem egy bbs rs replikát. 17x7.5 et35 17x8.5 et30 de az ultetés miatt beleért a rugóba. Ezért raktam fel egy 20mmes nyomtávot. Igy már jó. Hogyan tudom kiszamolni, hogy most mi az et-m mivel raktam fel egy 2centis nyomtávot. Igy az et kissebb lett vagy kozel 0-hoz mert kozelebb van a felni a sárvédōhöz. Így felmerült bennem, hogy lehetne mélyebb is a felni.
2019. nov. 18. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Wheel offset calculator
2019. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gumid középvonala annyi milliméterrel van beljebb a kasztni felé, mint ahova a felnid felfekszik, mint az ET számod. A te esetedben 35 és 30 milliméterrel alapból, a nyomtáv nélkül. Most, hogy beraktad a 20-as nyomtávot, lett 15 és 10 milliméter, tehát ET15 és ET10.
2019. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2019. nov. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!