Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tehetem a 20colos...

Hogyan tehetem a 20colos felnieimet az autom alá? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam egy szett 20colos 5x120as alufelnit! (Mercedes E400alatt volt.)

Nekem jelenleg egy Audi A6 om van . 1999es évjáratú.

Viszont ebben a tipusban a szilent és az elosztás miat (5x112 plusz tehermentesitő) nem birom alá rakni.

Hogyan lehetne ezt magoldanom ?

Én személy szerint ( 0 autó szerelő tapasztalat nélkül) arra gondoltam hogy veszek állitható rugókat és meg emeltettem az autómat ugy kb 15cm el és rakok még pluszba nyomtávszélesitőt is .

De mint emlitettem semmilyen tapasztalatom nincs ehhez csak egy gondolat volt. Tehát hogyan tudnám megoldani ?

Lehetőleg szájbarágosan kérném a tanácsomat .

A válaszokat elöre is köszönőm mindenkinek !


2019. nov. 20. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.

Pistike, nem kéne iskolában lenned?

15 centivel emelgesd a matchboxodat, hátha akkor befér alá még egy 26 colos felni is.

2019. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
56%

Szájbarágósan annyi a tanács hogy felejtsd el amot akarsz.

A merciről levett felni meg biztosan nem 5x120 tekintve hogy az bmw osztókör a merci ugyanugy 5x112mint az audi......raadasul az újabb audiknak még a tehermentesitoje is megegyezik a mercivel mert a merci 66.6mm az audi meg 66.5mm.....a regi audik meg jol emlekszem 58mm......tehat ha nem tudod feltenni a felnit ott nem ilyen jellegű problema van,hanem valami beér valahova......egyebkent meg ha a rendor meglat ezzel a 20as felnivel azonnal leveszik a rendszamod

2019. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ne "Pistikéz már le egy olyan kérdésért amire direkt oda van irva nektek (neked!) hogy szinte 0 az autó szerelő tapasztalatom. Ami annyit jelent hogy éppen ezért tettem fell ezt a kérdést ! Megértésed köszönöm!
2019. nov. 20. 09:47
 4/8 A kérdező kommentje:

D.Brasco


Igen régebbi audi a6 c5 avant ról vann szó

Persze bele ér a szilenthez és ezért gondoltam az uj allitható rugókon hátha... Hiszen attól valami (kb10centivel) magasabb az autó és igy nem érne bele a szilentbe se a kaszniba .

2019. nov. 20. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el vagy add el, pótold ki és veszel rávaló felnit.
2019. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne költs már ennyit egy olyan régi hulladékra
2019. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Fektetve befér alá simán és ez ingyen is van....
2019. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a állitható rugóval se lehetne beszerelni ?
2019. nov. 20. 13:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!