Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa D generáció vagy...

Opel Corsa D generáció vagy az újabb Ford Fiesta, ill. az utolsó generációs Mitsubishi Colt lenne a optimális, ideális választás szerintetek, köv. Autónak?

Figyelt kérdés
Corsa: 1.4, 90 LE, 2009/10-es évjárat, Fiesta: szintén 2009/10, 1.25-ös 82 LE, ill. Colt 2007/08, a facelift előtti, gömbölyű orros, 1.3 95 LE, mind benzines. A 2009-től gyártott "új" Colt szerintem csúnyácska, azzal a szögletesebb orr-résszel, de lehet, hogy sokaknak meg éppen ez a kialakítás tetszik... Minden fajta vélemény érdekel, tulajdonosi, esztétikum, megbízhatóság, dinamika, fogyasztás, előnyök-hátrányok, szubj.-obj. megítélés, esetleg más alternatívák. 1 és 1.5 milla között. Köszönettel. Ja, azt már csak szinte zárójelben írom, hogy 3 ajtóst vennék, jobban tetszenek és egyedülálló 40-es arc vagyok, ffi.

2019. nov. 22. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt az 1.25-ös Fiestát engedd el szerintem. Lassú, de legalább sokat is fogyaszt ha pörgeted.
2019. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A corsa egy kalap szar

Fiestat vegyel

2019. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Corsát választanám. Igazából lomha lesz mind a három, de a Fiesta ráadásul még szerviz igényes is.
2019. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!