Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Möller szerszámkészlet jól...

Möller szerszámkészlet jól gondolom, hogy ugyan az gyártja, mint a Lidl powerfix 94/108 vagy 216 részest?

Figyelt kérdés
Küllemre teljesen ugyan úgy néz ki, még a doboz elrendezése is.
2019. nov. 24. 13:22
 1/1 Vortrex ***** válasza:

Én mindkettőt szoktam venni. Szerintem ezeket mindenfelé gyártják és csak a széljárástól függ, hogy milyen néven értékesítik. Az a tapasztalatom, hogy a Möller-en és a Powerfix-en belül is eltérő a minőség készletenként, ezalatt azt értem, hogy (nem konkrétan) a 108 darabos Powerfix készletben kevésbé lötyögnek a bitfejek és a krovák a hajtókaron, mint mondjuk a 216 darabosban, ahol maguktól kiesnek a helyükről.


Én úgy gondolom a Möller egy klasszissal rosszabb a Powerfixnél, jobban lötyögnek a kulcsok, eltekerednek vagy elnyíródnak a bitfejek, de az árához képest így is rendben van.

2019. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!