Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri úgy letenni...

Szerintetek megéri úgy letenni a jogsit hogy nincs lehetőségem autót venni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 25 éves lány vagyok dolgozom de a párom aki 70 kilométerre lakik tőlem győzköd hogy tegyem le a jogsit De az az igazság hogy nagyon félek vezetni és nagyon félek hogy pénzkidobás lenne mert elbuknám az összes vizsgát
2019. nov. 25. 00:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Megéri.

Ha biztosan tudod, hogy nem fogod használni, akkor nem éri meg.

2019. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tehát a leírtak alapján meg úgy hogy nem lenne lehetőségem autót venni van e értelme letennem a jogsit?
2019. nov. 25. 00:02
 3/24 anonim ***** válasza:
Én 2014-ben tettem le a B-s jogsit, azóta sincs saját autóm. Apukámét meg főleg anyukámét használom, amikor szükség van autóra. Amúgy meg mindenhova motorral megyek, még most is, 5 fokban. Azaz van saját motorom, ami azért picit más, mintha semmim nem lenne. De szerintem akkor is megéri amúgy.
2019. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Tedd csak le. Én is letettem, kaptam kölcsön autót, majd Apuét , én még a C meg az E jogsit is letettem, de nem fogom egyhamar használni. Megvan és ha kell használom.
2019. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Ennyire nincs kilatásban autó akkor sztem felesleges.
2019. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem art ha van, mert bármikor jól jöhet


De ha ennyire félsz (miért? Van valami oka?), akkor inkább hagyd, mert úgy semmi értelme, hogy ennyire nem bízol magadban 😕

2019. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen nagyon félek csak a párom győzköd hogy tegyem le a jogsit
2019. nov. 25. 00:36
 8/24 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem meg azt hogy ha mondjuk leteszem a jogsit és x ideig nem vezetek akkor elfelejtek vezetni meg elfelejtem amit megtanultam a jogsira?
2019. nov. 25. 00:37
 9/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk Anyukámnak van jogsija de nincs autója és már legalább 10-15éve nem vezetett
2019. nov. 25. 00:39
 10/24 anonim ***** válasza:

De miért félsz?


Nyilván kijossz a gyakorlatból és a KRESZ kisebb szabályait lehet nem art majd atnezni, de a nagy része megmarad a tudásnak

2019. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!